Adwokat Mecenas Prawnik Imigracyjny Dinh Tran
 

Kontakt

Email: Dinh@QCILaw.com

Telefon: 704-500-2075 ext. 402

Dinh Tran

Wielokulturowy prawnik z pasją do spraw imigracyjnych i bogatym doświadczeniem w stosunkach międzynarodowych, Dinh jest obeznany z różnorodnością poprzez swoje Wietnamskie pochodzenie i Polską edukację. Dinh posługuje się biegle językami polskim, wietnamskim i angielskim.

Dinh otrzymał stopień Juris Doctor z uczelni prawniczej imienia Waltera F. Goerge’a przynależącej do Uniwersytetu Mercera, ukończył kilka praktyk w znanych kancelariach prawnych w Hanoi, w Wietnamie, i posiada licencję wykonywania zawodu prawnika w stanach Karolina Północna i Georgia.

Jego wieloaspektowe podejście do praktyki prawnej umożliwiło mu dalsze pogłębienie swojej ekspertyzy w zakresie prawa imigracyjnego i narodowości, a także umiejętności w zakresie prowadzenia rozspraw dotyczących szkody na osobie, prawa rodzinnego i innych.

Poza spędzaniem czasu z żoną i synem, Dinh lubi także kibicować drużynie piłkarskiej Arsenal, zasmakować w nowych potrawach kulinarnych, i fotografować pięknę krajobrazy. Dinh jest skupiony na łączeniu się ze swoją społecznością lokalną i oferowaniem swoich usług osobom chcącym poczuć wolność, którą wspaniała Ameryka ma do zaoferowania.